Opravy bez poškození laku metodou PDR

Metoda PDR - Paintless Dent Repair

Kazí vzhled vašeho automobilu důlky nebo promáčkliny od krup, pádu předmětů, z parkovišť apod.? Tyto deformace karoserie na bocích či vodorovných plochách dokonale srovnáme pomocí speciálního nářadí a lampy, která odhalí i nejmenší nerovnosti.

Zkušení odborníci dokáží s touto metodou doslova zázraky a karoserii navrátí 100% původní stav.

Hlavní výhody použití metody PDR

  • neporušení laku
  • antikorozní úpravy
  • minimální časová náročnost
  • cenová výhodnost proti opravě lakováním.
  • Možnost provedení opravy na počkání.

(Pokračování textu…)

Lokální oprava poškozeného laku

žádné poškození laku pro nás není problém

Dokonalý vzhled spočívá v detailu

Protože tohle v naší firmě vždy platilo, začali jsme se v roce 2004 věnovat těmto malým opravám děr v karosériích. Ručně a v té nejlepší kvalitě.

Propracovali jsme se k vysoce efektivní technologii lokálních oprav autolaků a tu denně praktikujeme.
Už v roce 2012 jsme opravili zhruba 38 000 poškozených míst k plné spokojenosti našich zákazníků, kteří oceňují perfektní výsledek, cenu i čas opravy.

 

Nejčastější dotazy našich zákazníků:

(Pokračování textu…)

Díky mnoholetým zkušenostem poskytujeme kvalitní a profesionální služby :

  • Obnova ztraceného lesku (kartáče myček, oxidace, běžná údržba)
  • Odstranění škrábanců laku, oděrek a otěrů
  • Náprava chyb po lakování – „pomeranč“, smetí, mapy, kroužky apod.
  • Odstranění nežádoucích látek z povrchu laku (barva, rez, smůla, lepidlo, asfalt, apod.)
  • Opravy drobných poškození laku (škrábance, vrypy, odřeniny, výtluky od kamínků, apod.)

(Pokračování textu…)

Voskování laku
Kvalitní vosk vytváří na povrchu laku ochranný film, který snižuje tření a odpuzuje vodu a s ní i nečistoty. Odborně aplikovaný a vypracovaný do vysokého lesku, bude po dobu 6 měsíců účinně chránit lak vašeho automobilu před nepříznivými vlivy provozu a usnadní běžnou údržbu.

Samotné aplikaci vosku předchází důkladná příprava povrchu laku. Základem je ruční mytí a osušení všech detailů karoserie, individuálně pak odstranění asfaltu, náletu, případně úprava povrchu laku strojním leštěním a odstranění drobných poškození (škrábance, oděrky, výseky od kamínků, apod.)

Odpuzuje vodu a s ní i nečistoty
Vydrží působit 6 měsíců (Pokračování textu…)

Keramická ochrana je v současné době tou nejodolnější ochranou, jakou můžete autu poskytnout. Nanesením „keramiky“ se na laku vytvoří průhledný povlak, který díky vysokému množství oxidu křemičitého zajišťuje dlouhodobou mechanickou odolnost vůči poškrábání, odolává chemikáliím a ptačímu trusu, extrémně odpuzuje vodu a nečistoty, chrání před UV zářením, zabraňuje oxidaci, dává laku úžasnou hloubku a lesk, zároveň usnadňuje následnou péči o Váš vůz.

(Pokračování textu…)

Během Vašeho provozu automobilu dochází k oxidaci, vzniku drobných škrábanců nebo zašlosti vlivem slunečního záření a počasí. To má za následek snížení propustnosti světla a snížení viditelnosti za jízdy.

Donedávna byla výměna světlometů jediným řešením jejich špatného stavu. Pořízení nových světlometů je nákladné, a proto nabízíme levnější variantu v podobě renovace světlometů s 3M technologií pro odstranění škrábanců, zažloutlé vrstvy a konečné konzervace. Po renovaci ošetřujeme světlomety keramickým nátěrem s hydrofobními účinky. Světla budou poté jako nová. Dobře provedená renovace světel je také dlouhodobě stabilní.

(Pokračování textu…)

Chystáte se prodat auto a chcete ho vypucovat, aby vypadalo jako nové? Tak rovnou zajeďte k nám!
(Pokračování textu…)

Protože se staráme o auta komplexně, je samozřejmostí že se Vám dokonale postaráme o plátěnou střechu Vašich kabrioletů. Zajistíme Vám odborné čištění, obnovování barvy a impregnace plátěných a vinylových střech kabrioletů .

Kromě hloubkového čištění, obnovování barvy a impregnace rádi váš kabriolet také ručně umyjeme, navoskujeme, vyleštíme a vyčistíme interiér.
(Pokračování textu…)

Čistý a voňavý interiér je zárukou pohodlného a příjemného cestování. Víme jak postupovat při čištění každé jeho části, jak tyto části ošetřovat a jak docílit, aby interiér vypadal stále svěže.

Čištění interiérů se netýká jen osobních automobilů, ale také dodávek a karavanů. Stačí nás kontaktovat.

Máte možnost vybrat si z programů běžné údržby, až po kompletní čištění interiéru. Pokud by vám složení programů nevyhovovalo, můžete si dle vašich potřeb zvolit kombinaci služeb sami. Čištění interiérů provádíme i v zimních měsících, vůz předáváme suchý. (Pokračování textu…)