Voskování laku
Kvalitní vosk vytváří na povrchu laku ochranný film, který snižuje tření a odpuzuje vodu a s ní i nečistoty. Odborně aplikovaný a vypracovaný do vysokého lesku, bude po dobu 6 měsíců účinně chránit lak vašeho automobilu před nepříznivými vlivy provozu a usnadní běžnou údržbu.

Samotné aplikaci vosku předchází důkladná příprava povrchu laku. Základem je ruční mytí a osušení všech detailů karoserie, individuálně pak odstranění asfaltu, náletu, případně úprava povrchu laku strojním leštěním a odstranění drobných poškození (škrábance, oděrky, výseky od kamínků, apod.)

Odpuzuje vodu a s ní i nečistoty
Vydrží působit 6 měsíců

img_46-autoglanc-045Lak automobilu je vystaven mnoha nepříznivým vlivům. Správně aplikovaná vrstva vosku výrazným způsobem prodlužuje životnost laku, vytváří na jeho povrchu ochranný film, který ho chrání před nečistotami a snižuje riziko poškození. V letních měsících, při vysokých teplotách, zabraňuje „připečení“ hmyzu a nečistot, v zimě ho chrání před posypovou solí, která způsobuje mimo jiné i matnění laku a vznik povrchové koroze.

Doporučujeme voskovat 2x do roka, ideálně v dubnu a v říjnu.
Tato služba je určena pro nové, zachovalé a udržované laky. Nejčastěji je využívána s příchodem jara a zimy, nebo dle potřeby.

 

Můžeme Vám s voskováním pomoci?

Kontaktujte nás